neon bubble show

Sabun köpüğü gösterisi uzun yıllardır çocuk partilerinde popüler bir eğlencedir.

Lider konumunu açıklamak kolaydır: sadece çocuklar ve gençler değil, yetişkinler de farklı boyut ve şekillerdeki baloncukları zevkle izler!


Şimdi bu gösteriyi Antalya'da da sunmaya hazırız.

Sabun köpüğü gösterisi, iki profesyonel sanatçının çeşitli şekil ve boyutlarda devasa ve renkli sabun köpükleri yarattığı, çocuklar ve yetişkinler için büyüleyici bir eğlencedir.


Bu, güzelliği, yaratıcılığı ve öngörülemezliği ile izleyicileri memnun eden eşsiz bir performanstır. Sizin ve konuklarınızın sihir ve fantezi dünyasına dalmanızı sağlayacak ve unutulmaz izlenimler bırakacaktır.

neon bubble show
4593550572941
4000
Katılımcı sayısı - 30 çocuğa kadar
Süre - 30 dakika
1 aktör katılıyor
Profesyonel ekipman
Sabun köpüğü gösterisinin en iyi püf noktaları
Sabun köpüğü jeneratörü 1200 W
İki veya daha fazla doğum günü programı için rezervasyon yaparsanız, HER BİRİNDE %10 İNDİRİM sağlanacak

extra özel steriiii ekle:

İşte bizim hakkımızda söylenenler ❤️

 • Deniz
  Eminet'nın annes
  Harika bir ajans! Kızımızın doğum günü partisini organize ettiler ve çok mutlu olduk! Hızlı, kaliteli çalışıyorlar ve her zaman iletişim halindeler. Animatörler çok samimi ve eğlenceli bir şekilde davrandılar, tüm çocuklar oyunlar ve yarışmalar konusunda heyecanlıydı. Organizatörlerin profesyonelliğini de belirtmek isterim. Kesinlikle size tekrar geleceğiz ve sizi tanıdığımız herkese tavsiye edeceğiz!
 • Burak
  Hasan'nın babası
  NEON Nese'ye çok teşekkür etmek istiyorum! Geçenlerde oğlumuz için bir parti düzenlediler ve tek kelimeyle büyüleyiciydi! Animatörler profesyonel, çocuklarla harika çalıştılar ve salonun dekorasyonu tüm beklentilerimizi aştı. Çalışmalarınız ve detaylara gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz!
 • Eda
  Çağla'nın annesi
  NEON Nese'nin kızım için düzenlediği çocuk partisi beni çok heyecanlandırdı! Göstericiler harikaydı ve çocuklar gösterilerinden kendilerini alamadılar. Ve salon süslemelerle çok güzel dekore edilmişti. Oğlumun doğum günü yaklaşıyor, kesinlikle tekrar gideceğim! Sanırım bizi tekrar şaşırtabilecekler!
Guvenlik Mah. 267 Sk. Ozturk Apt. No: 16-A, Muratpasa / ANTALYA NEON ALISA YAZILIM SAN. VE TiC. LTD STi
© All Rights Reserved. NeonNESE
Çalışma saatleri
PZT-CMT 10:00-18:00
İletişim
+90 850 259 55 30
info@neonnese.com