"dondurma yapma" atölye çalışması

Dondurma yapmak, küçük gurmeler için yemek pişirme dünyasına harika bir yolculuktur! Uygulamalı dondurma yapım atölyesinde çocuklar taze ve lezzetli dondurma dünyasında eğlenceli bir yolculuğa çıkacaklar. Atölyenin her adımında parlak ve sulu malzemeler gözleri şenlendirecek ve doğum günü çocuğuna ve diğer doğum günü katılımcılarına eşsiz tatlar verecek.


Profesyonel animatörlerimiz sıcak Antalya'da kendi dondurmanızı nasıl yapacağınızı gösterecek. Ustalık sınıfının sonunda, küçük gurmeler kreasyonlarının tadını çıkaracak ve lezzetli dondurma ve mutlu gülümsemeler, heyecan verici ve bilgilendirici bir doğum günü partisinin en hoş sonu olacak.

"dondurma yapma" atölye çalışması
912859025301
9000
Katılımcı sayısı - 15 çocuğa kadar
Süre - 20 dakika
1 aktör dahil oluyor
Dondurma - 2 çeşit (çikolatalı ve vanilyalı)
Topingler
Sprinkles

Ayrıca:
Gerekirse laktozsuz dondurma

Çocuklar parlak ve güzel malzemelerden kendi dondurmalarını nasıl yaratacaklarını ve dondurma yapım sürecini öğrenecekler. Profesyonel animatörlerimiz, en lezzetli deneyimin çocuk partisinden sonra da devam etmesini sağlamak için atölyenin her aşamasında yardımcı olacaktır!

İki veya daha fazla doğum günü programı için rezervasyon yaparsanız, HER BİRİNDE %10 İNDİRİM sağlanacak

extra özel steriiii ekle:

İşte bizim hakkımızda söylenenler ❤️

 • Deniz
  Eminet'nın annes
  Harika bir ajans! Kızımızın doğum günü partisini organize ettiler ve çok mutlu olduk! Hızlı, kaliteli çalışıyorlar ve her zaman iletişim halindeler. Animatörler çok samimi ve eğlenceli bir şekilde davrandılar, tüm çocuklar oyunlar ve yarışmalar konusunda heyecanlıydı. Organizatörlerin profesyonelliğini de belirtmek isterim. Kesinlikle size tekrar geleceğiz ve sizi tanıdığımız herkese tavsiye edeceğiz!
 • Burak
  Hasan'nın babası
  NEON Nese'ye çok teşekkür etmek istiyorum! Geçenlerde oğlumuz için bir parti düzenlediler ve tek kelimeyle büyüleyiciydi! Animatörler profesyonel, çocuklarla harika çalıştılar ve salonun dekorasyonu tüm beklentilerimizi aştı. Çalışmalarınız ve detaylara gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz!
 • Eda
  Çağla'nın annesi
  NEON Nese'nin kızım için düzenlediği çocuk partisi beni çok heyecanlandırdı! Göstericiler harikaydı ve çocuklar gösterilerinden kendilerini alamadılar. Ve salon süslemelerle çok güzel dekore edilmişti. Oğlumun doğum günü yaklaşıyor, kesinlikle tekrar gideceğim! Sanırım bizi tekrar şaşırtabilecekler!
Guvenlik Mah. 267 Sk. Ozturk Apt. No: 16-A, Muratpasa / ANTALYA NEON ALISA YAZILIM SAN. VE TiC. LTD STi
© All Rights Reserved. NeonNESE
Çalışma saatleri
PZT-CMT 10:00-18:00
İletişim
+90 850 259 55 30
info@neonnese.com